reklama - zainteresowany?

Sztuka proszenia. Jak przestałam się martwić i pozwoliłam sobie pomóc - Sensus

Sztuka proszenia. Jak przestałam się martwić i pozwoliłam sobie pomóc
ebook
Autor: Amanda Palmer (Author), Brené Brown (Foreword)
Tytuł oryginału: The Art of Asking: How I Learned to Stop Worrying and Let People Help
Tłumaczenie: Piotr Chlipalski
ISBN: 978-83-283-7557-4
stron: 392, Format: ebook
Data wydania: 2021-06-01
Księgarnia: Sensus

Cena książki: 31,43 zł (poprzednio: 44,90 zł)
Oszczędzasz: 30% (-13,47 zł)

Nakład wyczerpany

Tagi: Rozwiązywanie problemów | Rozwój osobisty | Życiowe filozofie

Amanda Palmer jest artystką, nie stara się nikomu przypodobać na siłę. Jest autentyczna, otwarta i bezpośrednia, tak samo jak jej teksty i muzyka. Aby przetrwać, podejmowała się różnych zajęć: była artystką uliczną, sprzedawczynią lodów i baristką, hostessą, konsultantką, autorką nazw domen, striptizerką i dominą. Każde z nich nauczyło ją czegoś o ludzkiej wrażliwości. Jako artystka Amanda starała się zawsze pamiętać o swoich fanach i utrzymywać z nimi najlepsze relacje. I kiedy postanowiła uniezależnić się od wytwórni, te relacje okazały się warte milion dolarów.

To było odkrycie: wystarczyło poprosić. O tampon, chusteczkę higieniczną, drobne czy papierosa. O podwózkę i nocleg. I o poważne rzeczy. O miłość, dom i o sto tysięcy dolarów. Wystarczyło pozbyć się poczucia zawstydzenia, skrócić dystans i uciec od zdradliwego przekonania, że prośba to przyznanie się do porażki. Amanda szybko się nauczyła prosić o drobiazgi. Kiedy jednak przyszła kolej na "coś naprawdę dużego" - okazało się, że... nie umie o to poprosić.

Ta wciągająca książka jest szczerą, intymną autobiografią i możesz ją potraktować właśnie tak: jako wyprawę do przedziwnego, szalonego świata niszowej artystki. Może to być również przewodnik po sztuce proszenia: dowiesz się, jakimi zasadami rządzi się to koło miłości, zaufania i wiary. Albo karma, jeśli wolisz. Jeżeli zaś jesteś początkującym, niszowym artystą czy wynalazcą, dowiesz się, że bez proszenia nie powstałyby ogromne przedsięwzięcia: wielu ważnych dziś ludzi kiedyś odważyło się poprosić o coś, co później okazało się dla nich kluczowe.

Poproś, a będzie ci dane!

Spis treści

Sztuka proszenia. Jak przestaam si martwi i pozwoliam sobie pomc eBook -- spis treci

Ze wzgldu na struktur ksiki nie zamieszczono spisu treci.

Code, Publish & WebDesing by CATALIST.com.pl(c) 2005-2022 CATALIST agencja interaktywna, znaki firmowe należą do wydawnictwa Helion S.A.