reklama - zainteresowany?

Kasa i perwersje (Kasa i perwersje #1) - Sensus

Kasa i perwersje (Kasa i perwersje #1)
ebook
Autor: Meghan March
Tytuł oryginału: Dirty Billionaire (Dirty Billionaire #1)
Tłumaczenie: Tomasz F. Misiorek
ISBN: 978-83-283-7661-8
stron: 208, Format: ebook
Data wydania: 2021-09-01
Księgarnia: Sensus

Cena książki: 25,94 zł (poprzednio: 39,30 zł)
Oszczędzasz: 34% (-13,36 zł)

Nakład wyczerpany

Tagi: Literatura obyczajowa i romans

Jakiś czas temu Holly Wix, początkująca piosenkarka country, otrzymała dziwną ofertę. Za udawanie dziewczyny JC Hughesa, gwiazdora muzyki country, obiecano jej przepustkę do wielkiej kariery. Transakcja wydawała się bezproblemowa: jej uroda i seksapil miały poprawić wizerunek JC. Wszystko miało trwać tylko rok. Wkrótce okazało się, że wymagania producentów co do jej roli w tym przedstawieniu rosną. A ona nie mogła się na to zgodzić. I kiedy jej bunt zaczął się mieszać z poczuciem klęski - i ze sporą dawką whiskey - zjawił się ten facet. Przystojny, władczy i dominujący. Jego spojrzenie sprawiało, że dziewczynie uginały się kolana.

Creighton Karas zawsze wygrywał. Porażka w jego przypadku nie wchodziła w grę. Był arogancki i wymagający, zarówno wobec zarządu swojej firmy, jak i w sypialni. Właściwie był dupkiem, ale bajecznie bogatym dupkiem. I często bywał znudzony życiem, mimo towarzystwa pięknych kobiet. Tym razem jednak sprawy potoczyły się inaczej. Dziewczyna, którą spotkał w Wigilię w barze, była inna. Słodka, a przy tym odważna, tajemnicza i niewiarygodnie seksowna. Mimo że spędzili razem niesamowitą noc, mężczyzna nie poznał nawet jej imienia. To był najlepszy seks w jego życiu, ale rano obudził się sam. W chwili, w której zrozumiał, że tajemnicza piękność zniknęła z jego życia, podjął postanowienie.

Znajdzie ją. I zdobędzie na własność. Wyłącznie na swoich zasadach. W końcu dziewczyna, która wzbudziła w nim tak potężne emocje, nie może należeć do innego. I nikt ani nic nie zdoła mu przeszkodzić!

Chcesz wiedzieć, co robię z niegrzecznymi dziewczynkami?

 

Zobacz także:

  • Przeczucie
  • Pami
  • Fatalne zwi
  • Start a Fire. Runda pierwsza
  • Perfectly wrong

Spis treści

Kasa i perwersje (Kasa i perwersje #1) eBook -- spis treci

Ze wzgldu na struktur ksiki nie zamieszczono spisu treci.

Code, Publish & WebDesing by CATALIST.com.pl(c) 2005-2022 CATALIST agencja interaktywna, znaki firmowe należą do wydawnictwa Helion S.A.