reklama - zainteresowany?

Florence Grace - Sensus

Florence Grace
ebook
Autor: Tracy Rees
Tłumaczenie: Tomasz Wyżyński
ISBN: 9788380159464
stron: 488, Format: ebook
Księgarnia: Sensus

Cena książki: 34,99 zł

Książka będzie dostępna od listopada 2018

Tagi: Literatura kobieca

Florence Buckley jest sierotą i mieszka w Kornwalii, tajemniczej krainie wichur i wrzosowisk. Mimo trudnych warunków jest zadowolona ze swojego losu. Piękno przyrody sprawia, że czuje się wolna i szczęśliwa. Czy wypada oczekiwać od życia więcej?

Kiedy Florrie kończy piętnaście lat, poznaje sekret, który wywraca jej świat do góry nogami. Okazuje się, że jest spokrewniona z bogatą rodziną Graceów należącą do londyńskiej śmietanki towarzyskiej. Z dnia na dzień przenosi się ze wsi do stolicy, z biedy do luksusu.

Czy jednak nowe życie spodoba się dziewczynie z wrzosowisk? Czy oderwana od wszystkiego, co ją ukształtowało, nauczy się zasad rządzących nowym, dziwnym światem? Czy oprze się pokusom? A może pozwoli porwać namiętności do tajemniczego i mrocznego Turlingtona Gracea?

Tracy Rees to nowa mistrzyni romansu historycznego.

LUCINDA RILEY, autorka bestsellerów Sunday Timesa

Wyjątkowo mądra, inteligentna, głęboka książka. Można odnieść wrażenie,

że zawiera odpowiedzi na połowę pytań zadawanych przez życie.

JOANNA COURTNEY, autorka The Chosen Queen

Tracy Rees urodziła się w południowej Walii. Ukończyła Uniwersytet Cambridge i przez osiem lat z powodzeniem zajmowała się zawodowo pisaniem tekstów typu non-fiction. Pracowała jako terapeutka i prowadziła szkolenia w tej dziedzinie. Zwyciężczyni konkursu Search for a Bestseller Richarda i Judy oraz laureatka nagrody LoveStories na najlepszy romans historyczny.

 

Zobacz także:

  • Koszmar Morfeusza
  • Przebudzenie Morfeusza

Spis treści

[ERROR]

Code, Publish & WebDesing by CATALIST.com.pl(c) 2005-2020 CATALIST agencja interaktywna, znaki firmowe należą do wydawnictwa Helion S.A.